Opakowania drewniane

Prezentujemy Państwu Nasz najnowszy wyrób jakim są drewniane skrzynie transportowe. Wykonujemy je pod zamówienie na wymiar podany prze klienta. Wszystko robione jest w technologii opracowanej przez Nas bądź narzuconej przez klienta. Drewno w razie konieczności może być poddane fumigacji. Cały proces, jak widać, charakteryzuje wysoka elastyczność w podejściu do tematu, dzięki czemu klient otrzymuje wyjątkowy produkt zgodny z jego wymogami.

DSC03649

Opakowania drewniane Warszawa

Opakowania drewniane przedstawione na zdjęciach są tylko przykładem, w Naszej firmie nie występują szablony w związku z czym jesteśmy w stanie przygotować dowolne opakowanie. Oferujemy również pakowanie konkretnych wyrobów z obmiarem i wykonaniem u klienta

Opakowanie drewniane Płock

Opakowanie drewniane Płock

Zapraszamy do współpracy!

 

Budynek agroturystyczny – efekt końcowy

<h2>Mam przyjemność przedstawić Państwu końcowy efekt budowy domu agroturystycznego w Skępem, który realizowała Nasza firma. Budynek agroturystyczny wykonany został w technologii szkieletowej, a wykończony deską elewacyjną z modrzewia co nadało niewątpliwego uroku całemu kompleksowi. Dodatkowo modrzewiowa deska elewacyjna jest optymalna do wykończeń zewnętrznych ze względu na swoje walory wytrzymałościowe i odporność na warunki atmosferyczne</h2>budynek agroturystyczny drewno dom agroturystyczny drewno

<h3> Wszystkie elementy drewniane budynku wykonane zostały wykonane przez Naszą firmę. Zarówno okna jak i drzwi zostały wykonane zgodnie z wizją inwestora, co sprawia że są one jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby jak najwierniej urzeczywistnić koncepcję klienta. Jeśli coś jest technicznie wykonalne jesteśmy w stanie to zrobić!tarasy płock dom z drewna płock okna drewniane płock

<h4>Budynek agroturystyczny wykonany został przez Naszą firmę pd początku do końca, od wylania fundamentów i obłożenia ich kamieniem, poprzez dach i położenie blachy, po wykończenie budynku w środku</h4>

DSC02867 DSC02852 DSC02855

Zapraszamy do współpracy!

Here is a collection of places you can buy bitcoin online right now.

Taras, wiata, domek narzędziowy, budynek z drewna

Przedstawiam Państwu niektóre z Naszych aranżacji z ostatniego czasu. Na zdjęciach widoczna będzie szeroka wariacja możliwości zagospodarowania terenu znajdującego się przy domu bądź ogrodu. Ostkam Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na solidność i jakość, aby wykonane przez Nas obiekty mogły cieszyć użytkowników przez długie lata.

Wykonaliśmy taras z drewna modrzewiowego na aluminiowym i dębowym legarze, zabezpieczony olejem do drewna firmy Altax w kolorze dąb. Taras wykonany w miejsce odpadających płytek.

taras

taras

Dla porównanie wygląd tarasu po pierwszym etapie w 2014 r.Taras

I jeszcze raz po wykonaniu całości.

.Taras front

Kolejną realizacją był budynek gospodarczy z drewna będący konstrukcją bliźniaczą z której korzystają dwie rodziny.

Budynek gospodarczy drewno

Budynek gospodarczy drewno

Budynek zbudowany  jest na konstrukcji sosnowej. Elewacja wykonana z drewna modrzewiowego. Drewno zabezpieczone olejem do drewna Altax. Kolor to mix – tik+palisander. W środku kolor bezbarwny. Budynek pokryty gontem firmy Technonicol, model Ogon Bobra w kolorze czerwonym.

Budynek gospodarczy bliźniak

Budynek gospodarczy bliźniak

Ostatnim wykonywanym przez Nas zadaniem był kompleks architektury przy domowej, w którego skład wchodziły:

Wiata wykonana na konstrukcji drewnianej struganej. Wiata łączona z budynkiem, wykorzystuje w pełni małą przestrzeń pozostającą na takową zabudowę. Pokryta jest blachodachówką nawiązującą stylem do pokrycia budynku mieszkalnegoDSC02595.

Zabudowa tarasu wykonana w sposób pozwalający aby docierało jak najwięcej światła, lecz jednocześnie zabudowana w miejscu występowania najsilniejszego wiatru. Stylowo lekka a jednocześnie o bardzo solidnej konstrukcji. Wykonana z drewna sosnowego olejowana olejem firmy Altax, podobnie jak pozostałe obiekty, stanowiącym mix koloru tik i palisander. Podobnie jak wiata kryta blachodachówką.

Zabudowa tarasu

Zabudowa tarasu

Domek narzędziowy na konstrukcji sosnowej z elewacją wykonaną z modrzewia. pokryty gontem w kolorze jesienny liść. Domek o wymiarach 2,3x3m usytuowany pośród roślinności ogrodowej świetnie współgra z naturalnym, charakterem miejsca.

Domek narzędziowy

Domek narzędziowy

Wszystko to i wiele innych Naszych realizacji mogą Państwo zobaczyć w zakładce „Nasze realizacje”. Zapraszamy do oglądania i do współpracy!

BUDOWA DOMU AGROTURYSTYCZNEGO – C.D.

Przedstawiamy kolejną relację z budowy domu agroturystycznego w technologii szkieletowej w miejscowości Skępe, którego wykonawcą jest Tartak Jasień Ostkam Sp. z o.o.. Na przedstawionym etapie obiekt agroturystyczny jest w końcowej fazie wykonania.

 

dom z drewna

<h2> Pokrycie dachu i elewacja drewniana</h2>

W czasie, który upłynął od poprzedniej relacji, budynek został pokryty blachodachówką Arad 350/20, wykonana została elewacja modrzewiowa w całości wykonana w Naszym tartaku. Deska elewacyjna została następnie pokryta 2-krotnie bezbarwnym olejem firmy Altax, co podkreśliło piękno drewna modrzewiowego i uwydatniło jego czerwonawą barwę.

DSC03360

<h3>Stolarka okienna i drzwiowa drewniana</h3>

Następnym etapem było wstawienie okien i drzwi. Okna dwuszybowe drewniane, wykonane przez stolarnię Naszego zakładu produkcyjnego z okuciami Winkhaus. Drzwi zewnętrzne wyprodukowane przez Tartak Jasień Ostkam Sp. z o.o. z klejonki sosnowej, zgodnie z charakterem budynku. Okna jak i drzwi również zostały przygotowane w kolorze naturalnym.

Okna drewniane

<h4>Zakończenie robót<h4>

Budynek w środku także jest na etapie prac końcowych. Jednak fotorelacja ze środka przedstawiona zostanie w kolejnej wpisie, wraz ze zdjęciami po zakończeniu prac zewnętrznych tj. wykonaniu tarasów i wejścia oraz prac porządkowych. Na dzień dzisiejszy obiekt jest wykończony i wkrótce zostanie oddany do użytku.

DSC03370

Tartak Jasień Ostkam Sp z o.o. która, jest bezpośrednim wykonawcą domu agroturystycznego z drewna w miejscowości Skępe zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane kompleksowym wykonaniem obiektów zarówno drewnianych jak i murowanych.

DSC03357DSC03364 DSC03352

Zabudowa tarasu z drewna

Przedstawiam Państwu Naszą najnowszą realizację z końca 2014 r. jaką jest zabudowa tarasu przy domu jednorodzinnym. Założeniem była realizacja projektu komponującego zabudowę z bryłą budynku. Projekt miał na celu zachowanie stylistyki obiektu, charakteryzującego się licznymi płaszczyznami dachu i wysokim spadkiem połaci. Do realizacji użyto materiału sosnowego pochodzącego z Lasów Mazurskich, znanych z najwyższej jakości surowca drzewnego w polskich lasach. Materiał został odpowiednio przygotowany ze znacznym wyprzedzeniem, aby wytracił pierwotną wilgotność, a następnie poddany został struganiu i szlifowaniu.DSC09970

Na koniec natomiast poddany pokryty został specjalnym olejem do drewna, aby dodać uroku i współgrać z akcentami kolorystycznymi domu, a jednocześnie zachować naturalny charakter konstrukcji. Konstrukcja jest zrobiona na solidnej konstrukcji i pokryta dachówką. Jej solidność już w styczniu 2015 r. została sprawdzona przez bardzo silne wiatry hulające nad Polską. Test wypadł jak najbardziej pozytywnie:)

DSC09972

Zabudowa tarasu pierwotnie miała wyglądać nieco inaczej, ale dzięki elastycznemu podejściu Naszej firmy zapewniliśmy możliwość dokonywania zmian przez klientów, którzy dopiero w trakcie budowy, mając wizualny pogląd na zabudowę decydowali o pewnych zmianach, które pozwoliły na pełne zadowolenie z wykonanej przez nas zabudowy tarasu.

DSC09979 DSC09976

BUDOWA DOMU AGROTURYSTYCZNEGO

Nasza firma realizuje obecnie projekt budowy ośrodka agroturystycznego położonego w malowniczym rejonie miejscowości Skępe. Ośrodek umiejscowiony jest pośród lasów, a jego wygląd nawiązuje do charakteru tego miejsca. DSC_0983

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Oferta