Zabudowa tarasu z drewna

Przedstawiam Państwu Naszą najnowszą realizację z końca 2014 r. jaką jest zabudowa tarasu przy domu jednorodzinnym. Założeniem była realizacja projektu komponującego zabudowę z bryłą budynku. Projekt miał na celu zachowanie stylistyki obiektu, charakteryzującego się licznymi płaszczyznami dachu i wysokim spadkiem połaci. Do realizacji użyto materiału sosnowego pochodzącego z Lasów Mazurskich, znanych z najwyższej jakości surowca drzewnego w polskich lasach. Materiał został odpowiednio przygotowany ze znacznym wyprzedzeniem, aby wytracił pierwotną wilgotność, a następnie poddany został struganiu i szlifowaniu.DSC09970

Na koniec natomiast poddany pokryty został specjalnym olejem do drewna, aby dodać uroku i współgrać z akcentami kolorystycznymi domu, a jednocześnie zachować naturalny charakter konstrukcji. Konstrukcja jest zrobiona na solidnej konstrukcji i pokryta dachówką. Jej solidność już w styczniu 2015 r. została sprawdzona przez bardzo silne wiatry hulające nad Polską. Test wypadł jak najbardziej pozytywnie:)

DSC09972

Zabudowa tarasu pierwotnie miała wyglądać nieco inaczej, ale dzięki elastycznemu podejściu Naszej firmy zapewniliśmy możliwość dokonywania zmian przez klientów, którzy dopiero w trakcie budowy, mając wizualny pogląd na zabudowę decydowali o pewnych zmianach, które pozwoliły na pełne zadowolenie z wykonanej przez nas zabudowy tarasu.

DSC09979 DSC09976