BUDOWA DOMU AGROTURYSTYCZNEGO – C.D.

Przedstawiamy kolejną relację z budowy domu agroturystycznego w technologii szkieletowej w miejscowości Skępe, którego wykonawcą jest Tartak Jasień Ostkam Sp. z o.o.. Na przedstawionym etapie obiekt agroturystyczny jest w końcowej fazie wykonania.

 

dom z drewna

<h2> Pokrycie dachu i elewacja drewniana</h2>

W czasie, który upłynął od poprzedniej relacji, budynek został pokryty blachodachówką Arad 350/20, wykonana została elewacja modrzewiowa w całości wykonana w Naszym tartaku. Deska elewacyjna została następnie pokryta 2-krotnie bezbarwnym olejem firmy Altax, co podkreśliło piękno drewna modrzewiowego i uwydatniło jego czerwonawą barwę.

DSC03360

<h3>Stolarka okienna i drzwiowa drewniana</h3>

Następnym etapem było wstawienie okien i drzwi. Okna dwuszybowe drewniane, wykonane przez stolarnię Naszego zakładu produkcyjnego z okuciami Winkhaus. Drzwi zewnętrzne wyprodukowane przez Tartak Jasień Ostkam Sp. z o.o. z klejonki sosnowej, zgodnie z charakterem budynku. Okna jak i drzwi również zostały przygotowane w kolorze naturalnym.

Okna drewniane

<h4>Zakończenie robót<h4>

Budynek w środku także jest na etapie prac końcowych. Jednak fotorelacja ze środka przedstawiona zostanie w kolejnej wpisie, wraz ze zdjęciami po zakończeniu prac zewnętrznych tj. wykonaniu tarasów i wejścia oraz prac porządkowych. Na dzień dzisiejszy obiekt jest wykończony i wkrótce zostanie oddany do użytku.

DSC03370

Tartak Jasień Ostkam Sp z o.o. która, jest bezpośrednim wykonawcą domu agroturystycznego z drewna w miejscowości Skępe zaprasza do kontaktu osoby zainteresowane kompleksowym wykonaniem obiektów zarówno drewnianych jak i murowanych.

DSC03357DSC03364 DSC03352