OPAKOWANIA DREWNIANE

Opakowania drewniane

Ostkam Sp. zo o.o. stawiając na ciągły rozwój zajęła się produkcją na dużą skalę szeroko pojętych opakowań drewnianych, są to m. in. palety nietypowe, stojaki drewniane transportowe, stojaki drewniane drewniane, skrzynie transportowe, skrzynie eksportowe, kontenery drewniane do transportu profili, opakowania drewniane IPPC, ramy drewniane transportowe, przekładki transportowe. Wreszcie zajmujemy się pakowaniem eksportowym bezpośrednio u klienta bądź w Naszym zakładzie.

Poniżej prezentujemy Państwu jeden z Naszych wyrobów jakim są drewniane skrzynie transportowe. Wykonujemy je pod zamówienie na wymiar podany prze klienta. Wszystko robione jest w technologii opracowanej przez Nas bądź przedstawionej przez klienta. Drewno w razie konieczności może być poddane fumigacji. Cały proces charakteryzuje wysoka elastyczność w podejściu do tematu, dzięki czemu klient otrzymuje wyjątkowy produkt zgodny z jego wymogami.

DSC03649

Opakowania drewniane Warszawa

Opakowania drewniane przedstawione na zdjęciach są tylko przykładem, w Naszej firmie nie występują szablony w związku z czym jesteśmy w stanie przygotować dowolne opakowanie. Oferujemy również pakowanie EKSPORTOWE konkretnych wyrobów z obmiarem i wykonaniem u klienta. DZIAŁAMY GŁÓWNIE NA TERENIE WOJEWÓDZTW: MAZOWIECKIE, KUJAWSKO-POMORSKIE, ŁÓDZKIE, ALE W RAZIE KONIECZNOŚCI JESTEŚMY W STANIE WYKONAĆ USŁUGĘ PAKOWANIA, BĄDŹ DOSTARCZENIE SKRZYŃ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.dotyczy to również pozostałych oferowanych przez nas produktów.

Opakowanie drewniane Płock

Opakowania drewniane Płock

Obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia nowych produktów jakimi są palety lub tak zwane siodła do transportu szpuli kablowych, oraz w dalszej perspektywie planujemy rozszerzenie produkcji o bębny kablowe.

Jesteśmy elastyczną firmą, nie boimy się wyzwań, jesteśmy otwarci na produkcję różnego typu opakowań. W związku z powyższym nie ograniczamy możliwości do określonej gamy czy zakresu różnorodności produktów. Opakowania drewniane produkowane w Naszej firmie poddawane są ciągłym udoskonaleniom, zarówno w procesie produkcji, kontroli jakości, jak i wprowadzania innowacyjnych zmian w Naszych produktach. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość – zaopatrujemy się w surowiec jedynie w Lasach Państwowych i tych nadleśnictwach które posiadają certyfikat FSC na surowiec.

Ponadto służymy Naszą wiedzą i doświadczeniem, aby finalne opakowanie spełniało potrzeby Naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy!