Pokrycia dachowe

Ostkam Sp. z o.o. ma do zaoferowanie pokrycia dachowe wiodących producentów. Oferujemy Państwu blachodachówki: Pruszyński, Finco, Plannja; dachówki: Tondach, Benders, Gonty Technonicol. Posiadamy zarówno produkty ekonomiczne jak i te z najdłuższą gwarancją na rynku. Oferujemy Panswtu sprawdzone przez lata pokrycia dachowe, które możemy zamontować na Państwa wówczas otrzymują Państwo coś więcej niż gwarancję na produkt, otrzymują Państwo również gwarancję prawidłowego montażu.

Dachówki:

Blachodachówki:

 • Pruszyński
  Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów.
  Blachodachówka Pruszyński
 • Finco
  Blachodachówki produkowane w FINCO-STAL to stylowe pokrycia w kształcie dachówki ceramicznej. Lekkość naszych produktów pozwala na zaprojektowanie znacznie prostszej, lżejszej więźby dachowej. Nawet skromny budynek, którego dach pokryjemy blachodachówką nabierze stylu i elegancji. Finco należy do Grupy Pruszyński, przez co odznacza się wysoką jakością i trwałością pokrycia. Oferta pokrywa się z wyrobami blach Pruszyński, ale została poszerzona o unikatowe blachodachówki z japońskiej stali o niepowtarzalnej barwie powłoki lakierniczej.
  Blachodachówka FINCO
 • Plannja
  Prodykty Plannja łączą elegancję i styl podkreślając najwyższą jakością charakter budynku. Pod nazwą Plannja kryją się produkty budowlane z blachy – systemy pokryć dachowych, blachy elewacyjne oraz systemy odprowadzania wody z dachów.
  Blachodachówka Plannja

Pokrycia bitumiczne:

DSC08738