Dachy

Oferujemy Państwu kompleksową usługę montażu dachu wraz z materiałem. Nasze dachy to gwarancja solidności i bezpieczeństwa na długie lata. Już na etapie zakupu surowca Naszym nadrzędnym celem jest najwyższy jakościowo produkt. Przygotowując materiał konstrukcyjny stosujemy wyłącznie drewno z Mazur, dzięki czemu żywotność Państwa dachu znacznie się wydłuży. Nasza kompleksowa usługa sprawia, iż odpowiedzialność za prawidłowe wykonanie dachu nie „rozpływa się”, a Państwo mają pewność, że wszystko od początku do końca będzie wykonane zgodnie z najwyżsyzmi standardami

Dachy - Ostkam Sp. z o.o.

DACHY Z JASIENIA GWARANTUJĄ BEZPIECZEŃSTWO

Firma Ostkam Sp. z o.o. produkuje swoje wyroby tylko z certyfikowanego surowca dostarczanego przez Lasy Państwowe, dzięki czemu mają Państwo pewność, że drewno spełnia normy przeznaczonego na konstrukcje. Nigdy nie oszczędzamy na materiale przez co wykonane przez Nas dachy są solidne i zdolne przetrzymać nawet największe wichury. Nasze pokrycia dachowe pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od wielu lat, a których oferujemy wyłącznie przez wzgląd na zachowanie przez lata najwyższych standardów wyrobu pokryć dachowych. Ostatnim czynnikiem sprawiającym, iż warto powierzyć Nam montaż kompletnego dachu jest fachowy zespół wykonawców, którzy zadbają o każdy szczegół, aby mogli Państwo być zadowoleni i czuć sie bezpiecznie przez długie lata.

Dachy – rodzaje pokrycia

Oferujemy Państwu szeroką wariację pokryc dachowych od lekkich blachodachówek, poprzez biutmiczne gonty po masywne i solidne dachówki. W ofercie mamy szeroką gamę pokryć dachowych: blachodachówki szwedzkie i polskie – Plannja, Finco i Pruszyński, dachówki ceramiczne i betonowe – Tondach, Benders, gonty – Technonicol, oraz orynnowania stalowe i PVC, dzięki czemu każdy z Państwa wybierze najwyższej jakości pokrycie, które będzie zgodne z własnym gustem. Natomiast  profesjonalny montaż, sprawi że dach stanie się ozdobą Państwa domu.   W całym procesie montażu dachu służymy pomocą w zakresie wyboru pokrycia i spraw technicznych.

Pokrycia dachowe Oferujemy pokrycia

Pokrycia dachowe Dachówką:

Pokrycia dachowe Blachodachówką: