Taras, wiata, domek narzędziowy, budynek z drewna

Przedstawiam Państwu niektóre z Naszych aranżacji z ostatniego czasu. Na zdjęciach widoczna będzie szeroka wariacja możliwości zagospodarowania terenu znajdującego się przy domu bądź ogrodu. Ostkam Sp. z o.o. stawia przede wszystkim na solidność i jakość, aby wykonane przez Nas obiekty mogły cieszyć użytkowników przez długie lata.

Wykonaliśmy taras z drewna modrzewiowego na aluminiowym i dębowym legarze, zabezpieczony olejem do drewna firmy Altax w kolorze dąb. Taras wykonany w miejsce odpadających płytek.

taras

taras

Dla porównanie wygląd tarasu po pierwszym etapie w 2014 r.Taras

I jeszcze raz po wykonaniu całości.

.Taras front

Kolejną realizacją był budynek gospodarczy z drewna będący konstrukcją bliźniaczą z której korzystają dwie rodziny.

Budynek gospodarczy drewno

Budynek gospodarczy drewno

Budynek zbudowany  jest na konstrukcji sosnowej. Elewacja wykonana z drewna modrzewiowego. Drewno zabezpieczone olejem do drewna Altax. Kolor to mix – tik+palisander. W środku kolor bezbarwny. Budynek pokryty gontem firmy Technonicol, model Ogon Bobra w kolorze czerwonym.

Budynek gospodarczy bliźniak

Budynek gospodarczy bliźniak

Ostatnim wykonywanym przez Nas zadaniem był kompleks architektury przy domowej, w którego skład wchodziły:

Wiata wykonana na konstrukcji drewnianej struganej. Wiata łączona z budynkiem, wykorzystuje w pełni małą przestrzeń pozostającą na takową zabudowę. Pokryta jest blachodachówką nawiązującą stylem do pokrycia budynku mieszkalnegoDSC02595.

Zabudowa tarasu wykonana w sposób pozwalający aby docierało jak najwięcej światła, lecz jednocześnie zabudowana w miejscu występowania najsilniejszego wiatru. Stylowo lekka a jednocześnie o bardzo solidnej konstrukcji. Wykonana z drewna sosnowego olejowana olejem firmy Altax, podobnie jak pozostałe obiekty, stanowiącym mix koloru tik i palisander. Podobnie jak wiata kryta blachodachówką.

Zabudowa tarasu

Zabudowa tarasu

Domek narzędziowy na konstrukcji sosnowej z elewacją wykonaną z modrzewia. pokryty gontem w kolorze jesienny liść. Domek o wymiarach 2,3x3m usytuowany pośród roślinności ogrodowej świetnie współgra z naturalnym, charakterem miejsca.

Domek narzędziowy

Domek narzędziowy

Wszystko to i wiele innych Naszych realizacji mogą Państwo zobaczyć w zakładce „Nasze realizacje”. Zapraszamy do oglądania i do współpracy!